« назад до переліку

Тканина - Еластан
 

Прогрес не стоїть на місці. Тепер деякі тканини мають такі властивості, про яких двадцять років тому не могли і мріяти люди, які їх створюють - це стійкість до забруднень, вигоряння на сонці, вимивання кольору та ін. І всі ці безумовні плюси належать матеріалу, що входить до складу практично будь обтягує жіночої одягу - еластану.

 

У чистому вигляді еластан використовується рідко. Самі по собі його волокна дуже тонкі, але міцні. Найбільш часто він поєднується з іншими натуральними або синтетичними матеріалами для надання їм еластичності та гнучкості, а все через його дивну здатність розтягуватися в 6-8 разів більше власних розмірів. Чим вище процентний вміст волокон у виробі, тим вище його рухливість.

 

Еластан в жіночому одязі просто незамінний. Що ще крім облягаючих шортиків, коротких топів і яскравих купальників підкреслить красу і гідності стрункої фігури? Застосування цього матеріалу в спортивному одязі для шейпінгу, аеробіки, танців також вельми актуально. Він зручний і не сковує рухів, а головне - ідеальний для фізичних навантажень, тому що навіть після деформації відновлює первісну форму. Цікавий факт: при підвищеній фізичній активності і бажанні скинути зайву вагу речі повинні бути на розмір менше, а одяг з еластаном - підходить для цього як найкраще.

 

Вибираючи купальник, обов'язково переконайтеся, що до його складу включено наше диво-волокно і його зміст не менше ніж 1/5. В іншому випадку він прослужить лише один сезон і втратить ту саму родзинку, яка виділяє його серед багатьох інших. Навіть морська сіль - не перешкода для еластану! Прати його потрібно порошком для тонких тканин, щоб не пошкодити структури. Сушити навіть у спеціально обладнаних установках категорично забороняється, набагато краще з цією справою впорається свіже повітря.

 

Щоб правильно піклуватися про купленої речі, не лінуйтеся читати інструкції на ярличку або етикетці, тоді улюблений одяг буде довго радувати вас своїми яскравими кольорами, формами і прекрасним зовнішнім виглядом.