« назад до переліку

Тканина - Футер
 

Володарям чутливої шкіри знайомі відчуття, що виникають в результаті впливу на неї занадто жорсткої або колючої тканини: подразнення, свербіж, поколювання. Так який же чудодійний матеріал здатний подбати про ніжне тіло? По-справжньому вірним союзником для Вас може стати одяг зі звичайної на перший погляд, бавовняної тканини - футера.

 

Футер - це натуральний матеріал, неймовірно м'який та ніжний, ось чому він використовується при пошитті одягу для малюків. Не кожен вид тканини може похвалитися такими якостями. Що може послужити кращим і переконливим доказом дбайливого ставлення до шкіри?

 

Яскраві кольорові платтячка, повзунки, брючки, ошатні комбінезони, виконані з футера - потрібні речі для сучасних і модних дітей.

 

Зрозуміло, у тканини немає орієнтації на якусь певну категорію споживачів, тому футер використовується і при пошитті одягу для дорослих. З цього матеріалу виходять відмінні теплі речі, білизна, халати та ін.

 

Теплий светр або толстовка з щільного футера не тільки зігріє в холодну погоду, але і подарує приємні відчуття вашому тілу. Вся справа у внутрішньому шарі цієї тканини, який найчастіше є вичесаний ворс.

 

Оскільки це натуральний матеріал, футер здатний пропускати повітря, що також має важливе значення абсолютно для будь-якої шкіри.

 

Поринути в домашній затишок і тепло допоможе халат з футера. Він ідеальний для виконання роботи по дому, тому що тканина стійка до появи затягувань і катишков. Халат прослужить довго і з часом не змінить форми, тобто не розтягнеться, не з'явиться витягування і потертостей.

 

Спортивний одяг з футера не менш популярний. Зазвичай в ньому використовується тонкий футер. Тканина досить міцна, тому витримає навантаження під час фізичних вправ, крім того, навіть самі інтенсивні руху не викличуть зламів і складок на вашій улюбленій спортивній речі.

 

Якщо ви цінуєте зручність, практичність і хочете, щоб річ прослужила якомога довше, то ваш вибір - це одяг з футера. Зробіть собі і своєму тілу справжнє задоволення.