« назад до переліку

Тканина - Інтерлок
 

Інтерлок - це трикотажне полотно, виготовлене з 100% бавовни. Саму назву матеріал набув за рахунок своєрідного переплетення його волокон. Ця тканина дуже м'яка і ніжна, тому може використовуватися навіть для пошиття білизни, що найчастіше і відбувається. Вона приємна до тіла і створюється враження, що її просто немає.

 

З інтерлоку також виготовляють відмінні піжами, нічні сорочки, футболки, в яких навіть під час сну відчувається природна шовковистість волокон тканини. Не кожна квартира може похвалитися стабільно високою температурою в холодну пору року, тому, коли настає зима, особливо важливо перебувати в постійно бадьорому стані. Недарма існує стара приказка: «Не спи, а то замерзнеш!». В одязі з інтерлоку змерзнути не так-то просто, адже матеріал володіє підвищеною теплоізоляцією, а, значить, в будь-яку погоду збереже ваше тіло в теплі і комфорті. Крім того, зручність полягає ще й у тому, що одяг практично не розтягується і не розпускається, а це сприятливо позначається на терміні його служби. Нічні кошмари моментально відступлять, а солодкі сновидіння візьмуть верх над щоденної втомою, якщо ви в білизні з інтерлоку.

 

З речами з такого «турботливого» матеріалу ви ніколи не захочете розставатися, та вам і не доведеться, якщо будете ретельно за ними доглядати. Оскільки тканина досить чутлива до процесу прання, вибирайте делікатні режими або ручне прання, таким чином ви скоротите механічний вплив на вироби і попередите появу затягувань і катишків. Температура повинна бути не більше 40 градусів, у іншому випадку білі речі з часом посіріють, а кольорові втратять колишні живі фарби. Порошок з хлористими відбілювачами - ворог будь-яких речей, в тому числі і одягу з інтерлоку.

 

Віджимати вироби слід в пральній машині - це найбільш щадний спосіб.

 

Матеріал абсолютно нешкідливий і підходить для людей з чутливою шкірою.

 

Він сподобається як дорослим, так і дітям, які, як відомо, не дуже люблять одягатися. Не відмовте собі і вашій дитині в задоволенні зануритися в справжню ніжність.