« назад до переліку

Тканина - Кулір
 

Самим тонким трикотажним полотном з бавовни вважається кулірка або кулірна гладь. Одяг з неї виходить дуже легкий і повітряний - якраз те, чого так не вистачає в літню спеку. Вдома - вільні за силуетом халатики, жіночні футболки з широкими спідницями або шортами, на прогулянку - легкі сукні, сарафани або барвисті туніки.

 

Досить часто бавовну розбавляють лайкрою. За якістю такий варіант готового полотна нітрохи не поступається звичайному, але це на порядок збільшує його еластичність, що тільки розширює межі використання матеріалу. Комфортна білизна, м'які трикотажні бриджі і укорочені брюки, чоловічі футболки - далеко не все, що можна створити за допомогою кулірки.

 

Як відомо, незалежно від пори року і погодних умов тіло повинно дихати і провітрюватися. На заваді цьому природному процесу може послужити одяг, що має низьку повітропроникність. У таких, нехай навіть самих тонких речах людина почувається, наче в лазні, одягнений у шубу. Коли пори закупорені, не дуже приємно. Кулірка - ваш рятівник від дискомфортних відчуттів, викликаних похибками матеріалу.

 

Бажано, щоб в жаркий сезон (особливо) одяг був просторим, так повітря зможе спокійно циркулювати під ним і створювати ефект кондиціонера.

 

Облягаючі ж варіанти менш кращі. Влітку в них, часом, буває незатишно, але якщо у вас все-таки виникне бажання похизуватися в обтягуючих фігуру топах, то така одежа має бути неодмінно з кулірки.

 

Матеріал цей практично не мнеться, а це означає, що непотрібних складок на ваших дуже широких сорочках і шортах не виникне. Незважаючи на свою тонкість, він має достатню міцність, що вельми непогано для періоду рухливих ігор на свіжому повітрі і приємного проведення часу на дачній ділянці - за містом.

 

За ціною одяг з тонкого трикотажу дуже прийнятний, а, значить, на літо ваш гардероб може поповнитися не однієї колекцією якісних виробів.

 

Грамотно поєднуючи різні моделі, в кінцевому підсумку ви отримаєте ще більшу різноманітність, ніж могли припустити.