« назад до переліку

Тканина - Рибана
 

Говорячи про трикотажі, не варто забувати про ще одну представницю бавовняних тканин - плетінню рибана. Воно нагадує парування в дрібну смужку і, як і будь-який матеріал, має свої відмінні риси. Особливістю рибани є її еластичність, за рахунок вплетення в тканину гумової нитки, завдяки якій тканина чудово тримає задану форму. Часто саме тому її використовують при пошитті водолазок, зокрема горловин і манжет, а також верхнього одягу. Крім того, з неї виходять відмінні домашні сукні, сорочки, спальні комплекти та багато іншого.

 

Як і в інших видах трикотажу, кольорова гамма текстилю з рибани багата яскравою палітрою і цікавими барвистими рішеннями та варіантами.

 

 

Завдяки такій різноманітності ви без проблем підберете річ, необхідну для того чи іншого випадку життя. Дуже вишукано виглядає одяг з обтачкою з рухомого матеріалу. Ця, на перший погляд, незначна частка додасть жіночності і кокетування в повсякденну або домашню деталь гардероба.

 

Оздоблення з рибани на непримітній однотонній трикотажній поверхні додасть закінченість образу і підкреслить його індивідуальність.

 

Якщо ви випадково виявили потертості, затягування або інші виражені дефекти на своїй улюбленій футболці, а, може, просто шукаєте привід, щоб нарешті її оновити, скористайтесь цією чудовою тканиною. Все, що потрібно - це вирізати і пристрочите до виробу нерівні різнокольорові шматочки полотна. Так ви вб'єте відразу двох зайців: по-перше, аплікація і опуклі яскраві малюнки на одязі в тенденціях сьогоднішньої моди, а по-друге, здавалося б, невиправні недоліки будуть в мить усунені. Таким чином, залежно від обсягу виконаної роботи улюблена річ може вигідно прикрасити або повністю змінити свій зовнішній вигляд.

 

Рибана довговічна у використанні, вона не розтягується, практично не дає усадки, міцна, а вироби з неї не вимагають спеціального догляду. Слід знати всього пару основних моментів: не викручувати одяг після прання, краще легко віджати вручну або в пральній машині, і не сушити на сонці, правильніше це робити на свіжому повітрі, але уникаючи попадання прямих сонячних променів.