« назад до переліку

Тканина - Трикотаж
 

Трикотаж - найзручніший вид тканини. Недарма, одяг, зшитий з цього матеріалу, вважається практичним і універсальним. Напевно, не знайдеться жодної людини, яка ніколи не носила би трикотажних речей. В даний час на ринку текстильної продукції трикотаж представлений таким розмаїттям, що проблем з покупкою цього матеріалу немає, і не передбачається.

 

Часом, дуже важко уявити, що саме за тканина лежить перед нашими очима. Щільний, натуральний, гладкий - це все про нього. Магазини пропонують трикотажні тканини на всі пори року: від теплого трикотажу для водолазок і джемперів, до тонкого - для літніх футболок і блуз. Готові моделі, пошиті з цього чудового матеріалу, комфортні при носінні, крім того, вони невибагливі у догляді.

 

Сучасні технології обробки тканини і спеціальні добавки дозволяють зберегти первинний вигляд речі і допомагають збільшити в рази термін служби вашого гардеробу. Завдяки помітному прогресу в галузі виготовлення тканин, практично весь одяг, виконаний з трикотажу, не деформується при пранні, сушки і тривалому носінні, а еластичність і рухливість матеріалу дозволяють створювати унікальні, модні образи і цікаві, що запам'ятовуються форми.

 

Головним критерієм при виборі трикотажного одягу є його зручність, ціна, міцність матеріалу і довговічність. Саме тому трикотаж - це ідеальний варіант для речі, призначеної для використання під час фізичних вправ.

 

Зрештою, рано чи пізно, будь-який одяг приходить в непридатність, а трикотаж - це матеріал, з яким легко розлучитися і який завжди можна замінити на собі подібний, тому якщо улюблена футболка втратила свій зовнішній вигляд, її легко замінити новою.

 

Тенденції сьогоднішньої моди увібрали в себе яскраві кольори і акценти.

 

Саме тому легкі трикотажні туніки, кардигани і білі футболки з барвистими принтами - хіт сезону.

 

Тонкий і ніжний трикотаж влітку захистить шкіру від яскравого, палючого літнього сонця і вигідно оформить ваш силует, а щільний, вовняний трикотаж в холодну пору року подбає про те, щоб ви не замерзли в морози.