« назад до переліку

Тканина - Велюр
 

Велюр - ніжний, м'який натуральний матеріал, поверхня якого складається з безлічі ворсинок. Їх довжина в залежності від виду велюру може бути різною, в межах від трьох до семи міліметрів. Ворс розташований на тканині настільки щільним шаром, що саме він і визначає, наскільки виріб з велюру буде оксамитовим і затишним.

 

Що шиють з велюру? Для того щоб відповісти на це питання, звернемося до переваг тканини. По-перше, вона дуже міцна, а, значить, стійка до механічних впливів будь-якого походження (тертя, подряпини, і т. д.). По-друге, не втрачає зовнішнього вигляду і форми, тому речі з неї навіть через кілька років мають первинний вигляд і готові до повсякденного використання. Цей факт також допускає присутність незначного навантаження на тканину.

 

Тепер здається зрозумілим, що велюр може використовуватися скрізь: він ідеальний при пошитті комплектів для дому, халатів і навіть дитячого одягу.

 

Всі переваги матеріалу зроблять речі з велюру довговічними, по-справжньому «домашніми» і зручними. Так як велюр більше теплий матеріал, ніж холодний, одяг з нього знадобиться вам восени і взимку. Вона зігріє в холодну пору року і залишить приємні враження не тільки про якість, а й про турботу про ваше тіло.

 

Спеціальний догляд за одягом з велюру не потрібно. Прати її можна як вручну, так і в пральній машині при температурі не вище 30°С. Краще всього використовувати моючі засоби на основі води і уникати інших, сильніших засобів. Так велюр і колір збереже, і від забруднень очиститься.

 

Викручувати вироби категорично не можна. Буде досить режиму «віджим» в пральній машині. А оскільки одяг не мнеться і не утворює складок, то й прасувати його немає необхідності.