« назад до переліку

Тканина - Віскоза
 

Віскоза - це матеріал, виготовлений з натуральної целюлози, що вперше з'явився ще в кінці XIX століття. Залежно від добавок, що включаються до складу віскози в процесі виробництва, вона може набувати різні якісні характеристики. Незвичайність цього матеріалу полягає ще й у тому, що, змінюючи товщину або вид волокон, полотна віскози можуть сильно нагадувати такі натуральні тканини як шерсть, бавовна, льон, шовк і т. д., тим самим, збиваючи з пантелику потенційного покупця. Але нерідко трапляється й таке, що саму віскозу додають в натуральні тканини для того, щоб покращити їх природні властивості.

 

Віскоза - дуже хитрий і примхливий матеріал. І, найчастіше, він вводить в оману людей, що погано розбираються в тканинах і не вміють читати ярлички на одязі, у зв'язку з великою кількістю іноземних слів і незрозумілих трикутників.

 

Віскозу використовують повсюди - це легкий матеріал, приємний на дотик. З неї виходять чудові блузки, сукні, чоловічі сорочки, брюки та багато іншого.

 

Основною перевагою цього матеріалу може по праву вважатися гігієнічність, тому віскозу використовують навіть при пошитті одягу для дітей. Крім того, завдяки відмінній повітропроникності, і взимку, і влітку ваша шкіра буде активно провітрюватися. Ще одним плюсом до всього вище переліченого є той факт, що віскоза не накопичує статичної електрики, а, значить, не виникне неприємного тріска і електричного впливу на вашу шкіру.

 

Як вже було відмічено, віскоза буває дуже примхлива, але при правильних умовах експлуатації і належному догляді за одягом з цієї тканини, речі прослужать довго. Одяг варто прати виключно вручну або в пральній машині, якщо та має функцію дбайливого або ручного прання, з використанням м'якого миючого засобу. Викручувати речі не рекомендується, тому що мокра віскоза не володіє міцністю. Якщо необхідно віджати щойно попрану річ, зробіть це за допомогою пральної машини. Завжди слід пам'ятати, що абсолютно будь-яка річ вимагає дбайливого поводження з собою, при цьому, зовсім не важливо, з якого матеріалу вона виготовлена.